FESPA DIGITAL 2016

Amsterdam 8-11 MARCH 2016

 

Specjalny kod promocyjny ADOP0503 umożliwiający BEZPŁATNY wstęp na targi FESPA DIGITAL 2016.

  .
REGISTER NOW!
 
divider image

Czy w 2016 r. chcesz zwiększyć potencjał swojej firmy? 


Jeśli tak, nie możesz przegapić targów FESPA Digital, czyli czołowej międzynarodowej wystawy w branży druku wielkoformatowego.

Odbędzie się ona w Amsterdamie w dniach 8–11 marca 2016 r. w centrum wystawienniczym RAI Exhibition Centre, gromadząc pod jednym dachem ponad 450 innowacyjnych i inspirujących wystawców. 

Tegoroczna jubileuszowa 10. edycja FESPA Digital będzie znakomitą okazją do obejrzenia fascynujących nowych produktów z dziedziny druku wielkoformatowego. To jedyna taka wystawa, na której można spotkać czołowych dostawców technologii, nośników i atramentów do druku wielkoformatowego.  

90% tych firm nie wybiera się w 2016 r. na żadną inną wystawę międzynarodową!

Ponadto, jeśli chcesz zwiększyć możliwości swojej firmy w dynamicznie rozwijających się dziedzinach, takich jak oznakowania oraz druk na tekstyliach i elementach wnętrz, mamy coś dla Ciebie. W ramach targów FESPA w Amsterdamie odbędą się cztery specjalistyczne wydarzenia:


  110   

Zarejestruj się już TERAZ przy użyciu kodu ADOP0503, a uzyskasz BEZPŁATNY dostęp do wszystkich czterech wydarzeń w ramach jednego biletu.

.

REJESTRACJA: WWW.FESPADIGITAL.COM

 

follow us online:

 

facebook   youtube   twitter   linkedin   

  HP
 
  HEXIS
 
  efi
 
 
  durst
 
  Mimaki
 
  dgen
 
 
 
 
  Avery Dennison
 
 
 
 
  FESPA DIGITAL 2016
 
  FESPA TEXTILE 2016
 
  EUROPEAN SIGN EXPO
 
 

Amend your areas of interest| Update your email preferences | Edit your personal company details & social media preferences here | Unscubscribe

Copyright FESPA Digital 2016 fespadigital.com all right reserved.